Det er vi som skaper gode kundeopplevelser

Gode råvarer, gode systemer, moderne maskinpark og ikke minst «personene bak» gjør at vi siden 1984 har skapt utallige gode kundeopplevelser. Vi takler daglige utfordringer etter beste evne og bygger erfaring hver dag, noe som kommer våre kunder til nytte. Våre møbelsnekkere og øvrige ansatte skreddersyr hver eneste dag.

Telefon: +47 61 19 70 70  Mail: post@corinor.no

  • Øistein Dehli

    Salg. Snekkermester.  oistein@corinor.noMobil: 40 42 90 30

  • Erik Moen

    Tilbud og ordre. Vår heltreekspert.  erik@corinor.noMobil: 48280004

  • Irene Wilhelmsen

    Salg. Interiørdesigner. irene@corinor.noMobil: 98838688

  • Morten Amundsen

    Service. morten@corinor.noMobil: 91 81 08 35

  • Bjørg Ekkeren Tøftum

    Tilbud og ordre på heltre, transport og fakturering. bjorg@corinor.noMobil: 48 88 05 90

  • Felix Schliecker

    Prosjektleder Corian-prosjekt. Møbelsnekker. felix@corinor.noMobil: 94 89 75 90

  • Trond Erik Sivesindtajet

    Prosjektleder Corian-prosjekt. tronderik@corinor.noMobil: 99 02 05 92

  • Tina Brendbakken

    Måltaking og montering. tina@corinor.noMobil: 46884779

  • Jimmy Syversen

    Fast ansatt montør med base i Bærum. jimmy@corinor.noMobil: 91 30 31 03

  • Tor Robert Sæthershagen

    Fast ansatt montør med base i Røyken. Mobil: 90677646

  • Jan Ivar Bjerregård

    Daglig leder. jan.ivar@corinor.noMobil: 99641055

  • John Sivesindtajet

    Driftssjef og stedfortreder for daglig leder. IT/økonomi, teknisk. john@corinor.noMobil: 40 40 29 50

  • Kristoffer Leirdal

    Corinor sin «altmuligmann» som «smører» systemet. Mobil: 48 88 05 95

  • Jonny Hansen

    Operatør Corian.

  • Martin Johansson

    Operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Lukas Audiejaitis

    Operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Milovan Pejic

    Operatør Corian.

  • Mussie Tesfamarian

    Operatør Corian.

  • Ralf Spittel

    Operatør heltre. Møbelsnekker.

  • Ingo Laak

    Operatør Corian.

  • Arve Rudsengen

    Operatør Corian.

  • Rustam Jakubovskij

    CNC-operatør og operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Petter Braathen

    TAF-lærling, start høsten 2018.

  • Geir Gudbrandsen

    CNC-operatør. Teamleder heltre produksjon.

  • Rune Evensen

    Operatør heltre. Overflatebehandling.

  • Johan Gaarder

    Operatør heltre.

  • Hibret Simon Eyasu

    Operatør heltre.