Vi som skaper gode kundeopplevelser

Gode råvarer, gode systemer, moderne maskinpark og ikke minst «personene bak» gjør at vi siden 1984 har skapt utallige gode kundeopplevelser. Vi takler daglige utfordringer etter beste evne og bygger erfaring hver dag, noe som kommer våre kunder til nytte. Våre møbelsnekkere og øvrige ansatte skreddersyr hver eneste dag.

Telefon: +47 61 19 70 70  Mail: post@corinor.no

  • Morten Amundsen

    KAM forhandlermarkedet morten@corinor.noMobil: 91 81 08 35

  • Øistein Dehli

    KAM forhandlermarkedet. Snekkermester og tidligere erfaring som montør i Corinor. oistein@corinor.noMobil: 40 42 90 30

  • Erik Moen

    Tilbud og ordre på heltre. Teamleder heltre. Snekkermester. erik@corinor.noMobil: 48280004

  • Felix Schliecker

    Prosjektleder Corian-prosjekt. Møbelsnekker. felix@corinor.noMobil: 94 89 75 90

  • Trond Erik Sivesindtajet

    Prosjektleder Corian-prosjekt. tronderik@corinor.noMobil: 99 02 05 92

  • Tina Brendbakken

    Inneselger. Tilbud og ordre Corian forhandler og klargjøring til produksjon. tina@corinor.noMobil: 46884779

  • Bjørg Ekkeren Tøftum

    Tilbud og ordre på heltre, transport og fakturering bjorg@corinor.noMobil: 48 88 05 90

  • John Sivesindtajet

    Driftssjef og stedfortreder for daglig leder. Prod.planlegging, IT/økonomi, teknisk. john@corinor.noMobil: 40 40 29 50

  • Knut Marius Karlsen

    Daglig leder. Salgs- og markedsansvarlig, HMS og personal. knut.marius@corinor.noMobil: 91 15 81 13

  • Kristoffer Leirdal

    Corinor sin «altmuligmann» som «smører» systemet. Mobil: 48 88 05 95

  • Jimmy Syversen

    Fast ansatt montør med base i Bærum. jimmy@corinor.noMobil: 91 30 31 03

  • Atle Marthinsen

    Montør med base i Vestfold atle@corinor.noMobil: 92409400

  • Roy Sveen

    Teamleder Corian

  • Jonny Hansen

    Operatør Corian

  • Mussie Tesfamarian

    Operatør Corian

  • Lukas Audiejaitis

    Operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Simen Bergsveen

    TAF-lærling, start høsten 2015

  • Hans Narum

    Operatør Corian.

  • Arve Rudsengen

    Operatør Corian

  • Radoslaw Mania

    Operatør Corian

  • Ingo Laak

    Operatør Corian

  • Terje Svendsen

    CNC-operatør

  • Rustam Jakubovskij

    CNC-operatør. Møbelsnekker

  • Geir Gudbrandsen

    CNC-operatør

  • Ralf Spittel

    Operatør heltre. Møbelsnekker

  • Johan Gaarder

    Operatør heltre

  • Rune Evensen

    Operatør heltre. Overflatebehandling.

  • Hibret Simon Eyasu

    Operatør heltre

  • Vidar Pedersen

    Operatør heltre