Det er vi som skaper gode kundeopplevelser

Gode råvarer, gode systemer, moderne maskinpark og ikke minst «personene bak» gjør at vi siden 1984 har skapt utallige gode kundeopplevelser. Vi takler daglige utfordringer etter beste evne og bygger erfaring hver dag, noe som kommer våre kunder til nytte. Våre møbelsnekkere og øvrige ansatte skreddersyr hver eneste dag.

Telefon: +47 61 19 70 70

Mail: salg@corinor.no – Tilbud/ordre

Mail: post@corinor.no – Andre henvendelser

  • Jan Ivar Bjerregård

    Daglig leder. jan.ivar@corinor.noMobil: 99641055

  • Øistein Dehli

    Salg. Snekkermester.  oistein@corinor.noMobil: 40 42 90 30

  • Erik Moen

    Salg. Vår heltreekspert.  erik@corinor.noMobil: 48280004

  • Bjørg Ekkeren Tøftum

    Tilbud og ordre på heltre, transport og fakturering. bjorg@corinor.noMobil: 48 88 05 90

  • Felix Schliecker

    Prosjektleder Corian-prosjekt. Møbelsnekker. felix@corinor.noMobil: 94 89 75 90

  • Trond Erik Sivesindtajet

    Prosjektleder Corian-prosjekt. tronderik@corinor.noMobil: 99 02 05 92

  • John Sivesindtajet

    Driftssjef og stedfortreder for daglig leder. IT/økonomi, teknisk. john@corinor.noMobil: 40 40 29 50

  • Tina Brendbakken

    Måltaking og montering. tina@corinor.noMobil: 46884779

  • Jimmy Syversen

    Fast ansatt montør med base i Bærum. jimmy@corinor.noMobil: 91 30 31 03

  • Tor Robert Sæthershagen

    Fast ansatt montør med base i Røyken. Mobil: 90677646

  • Morten Amundsen

    Service. morten@corinor.noMobil: 91 81 08 35

  • Kristoffer Leirdal

    Corinor sin «altmuligmann» som «smører» systemet. Mobil: 41 64 48 02

  • Martin Johansson

    Operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Rustam Jakubovskij

    CNC-operatør og operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Åsmund Wahl

    Operatør Corian.

  • Mussie Tesfamarian

    Operatør Corian.

  • Lukas Audiejaitis

    Operatør Corian. Møbelsnekker.

  • Petter Braathen

    TAF-lærling, start høsten 2018.

  • Pål Mikkel Bakkegard Gihle

    TAF lærling, start høsten 2021

  • Ralf Spittel

    Operatør heltre. Møbelsnekker.

  • Arve Rudsengen

    Operatør Corian.

  • Jonny Hansen

    Operatør Corian.

  • Geir Gudbrandsen

    CNC-operatør. Teamleder heltre produksjon.

  • Johan Gaarder

    Operatør heltre.

  • Milovan Pejic

    Operatør Corian.

  • Rune Evensen

    Operatør heltre. Overflatebehandling.

  • Ingo Laak

    Operatør Corian.